Strona

Główna

Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i sprzątanie naszej świątyni paniom: Dorocie Kowalskiej, Iwonie i Natalii Masłonik, Beacie Kita i Dorocie Kita. Zapraszam na najbliższy tydzień kolejne osoby.

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami w kościele może być 9 osób. Bardzo proszę by swoiste "pierwszeństwo" miały osoby, które mają zamówioną Mszę św. Przy wejściu do kościoła mamy płyny do dezynfekcji dłoni – proszę o używanie ich oraz pamięć, że w kościele również mamy maseczki ( na ustach i nosie)

Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa dzisiejsza niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o 1100 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Jutro rozbierzemy dekorację, zapraszam chętnych do pomocy po Mszy św.

Od 27 III mamy instalację fotowoltaiczną, a od minionej środy nasza parafia produkuje prąd. Mamy założony licznik i na jego koncie jest wyprodukowane ok. 100 kWh

Jest nowy termin pielgrzymki do Ziemi św. to: 12 – 19 XI; koszt bez zmian: 3320 zł, po niedzieli ta informacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej

Zapowiedzi:

Mateusz Wawrzusiak, kaw. zam. Tychy, ul. Jaśkowicka, par. Ducha św. Tychy

Aleksandra Sawicka, panna, zam. Jastrząb, ul. Mickiewicza, par. tut

Piotr Stalka, kaw. zam. Jastrząb, ul. Wojska Polskiego, par. tut.

Olimpia Jankowska, panna, zam. Ruda Śląska, ul. Wolności, par. św. Piusa X; Ruda Śl.

Pożegnaliśmy w poniedziałek        + Andrzeja Tomalę

dziś:                      + Lecha Czerniaka

we wtorek:            + Wiesławę Grzybowską

... wieczny odpoczynek ...