Strona

Główna

Składam podziękowanie paniom: Alicji Olszewskiej, Marii Broncel i Gabrieli Heler za kwiaty i sprzątanie naszej świątyni. Na najbliższy tydzień proszę panie: Hannę Ptak, Danutę Rarok i Grażynę Dec.

Dziękuję Panu Cezaremu za troskę o trawnik przed kościołem – równy, ładny wygląd, to Jego zasługa.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, Mszą św. i koronką do Miłosierdzia Bożego będziemy modlić się za naszych zmarłych.

Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców 26 VII będzie poświęcenie pojazdów po Mszy o 9:00 i 11:00. Zebrane ofiary zasilą organizację MIVA Polska.

Ks. Abp podjął decyzję o odwołaniu udzielonej 24 III br. dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

W kościele nie ma limitu wiernych, ale jest nadal obowiązek zasłaniania ust i nosa. Na zewnątrz kościoła, jeśli zachowujemy odległość co najmniej 2 m – nie musimy nosić maseczek.

Tomasz Kita, kawaler, zam. Bałków, par. Wniebowzięcia NMP Dzierzgów

Julita Gross, panna, zam. Bałków, par. Wniebowzięcia NMP Dzierzgów